1. Набор в модераторы и разработчики

    Мы ищем энтузиастов, готовых помочь сделать DaraSims лучше!
    Если у тебя есть желание стать частью персонала, взяться за развитие разделов форума или делиться с читателями интересными статьями, присоединяйся!
    Скрыть объявление

Королева вулика: Флора Грін (ua)

Тема в разделе "Прочие длинные челленджи (Sims 4)", создана пользователем Viburnum, 14 апр 2020.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    *шапка клікабельна.
    [​IMG]


    Відбираємо



    Порахуємо


    UA: Привіт усім, хто зазирнув у цю тему. Так склалося, що я без форуму мені дуже важко. Я сумую по вам і можливості писати не лише щось собі у стіл, а і всілякі всраті історії з 4-ки.

    Чому саме українською? Бо мій головний письменницький задум потребує високого рівня володіння державною мовою, ну і, звичайно, тому що я її дуже люблю :heart:

    Щодо моїх старих проєктів, я повернусь до них, як тільки прокачаю мову настільки, що зможу писати російською без втрат для української.

    А до того часу я буду розважати себе і вас тут. Дякую за розуміння :flower:

    RU: Привет всем, кто заглянул в эту тему. Так сложилось, что без форума мне очень сложно. Я скучаю по вам и возможности писать не только что-то себе в стол, но и всякие всратые истории из 4-ки.

    Почему на украинском? Потому что моя главная писательская задумка требует высокого уровня владения государственным языком, ну и, конечно, потому что я его люблю.

    Что касается старых проектов, я вернусь к ним, как только прокачаю язык настолько, что смогу писать на русском без потерь для украинского.

    Традиционно: можете не париться касательно комментариев. Я понимаю, что с ними могут быть сложности и не обижусь.

    А пока я буду развлекать себя и вас тут. Спасибо за понимание. :darasims1:

    P.S. Создание темы на украинском согласовано с руководством форума.


    Qarpa — Баби Круті Чуваки
     
    Последнее редактирование: 18 апр 2020
     
  2. Vaterline

    bathe you in grace
    Vaterline
    Сообщения:
    516
    Симпатии:
    2.790
    Баллы:
    105
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    1.775
    Награды:
    0
    Viburnum, Ничего себе, вот это сюрприз!! Очень рада видеть тебя и все, что ты сюда принесешь, на каком бы языке оно ни было:D Флора такая красотка и характер у нее капец интересный, уже жду всяких всратеньких ситуаций от Непостоянного Параноика:heart2::heart2:
    Удачи в игре, буду очень ждать на почитать, ведь у красоты нет языка!!:flower2:
     
     
  3. ED_SMITH

    Активист
    ED_SMITH
    Сообщения:
    1.155
    Симпатии:
    3.761
    Баллы:
    180
    Репутация:
    4.966
    Награды:
    3
    Ого! Очень интересно!!! С открытием))) Может быть и я читая твои отчеты выучу украинский, а то у меня с ним к сожалению все туго :crazy:

    Королева очаровательна. Она совсем пока что не видится мне матерью 60 детей, больше похожа на тинейджера! Будет интересно посмотреть как будут развиваться события в дальнейшем! :hug:
     
     
  4. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Vaterline, ED_SMITH, спасибо за поддержку, дамы. :heart: На самом деле, я долго сомневалась, но потребность писать расслабления ради возобладала.

    Мне очень приятно это слышать. На комменты постараюсь отвечать на русском, чтобы хоть в них было что-то понятно. :D

    ED_SMITH, а тобі українською. :tongue: Бо будемо прокачувати мову.

    Все правильно. Вона, по-суті, такою і є, але маются певні нюанси. :spiteful:
     
    Vaterline и ED_SMITH нравится это.
     
  5. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6


    Ця історія почалась у звичайнісінькому маленькому містечку, розташованому посеред засушливої помаранчевої пустелі...​

    [​IMG]

    Ну гаразд, гаразд, не в такому вже і звичайному, але ж по-справжньому гостинному.

    Не вірите? Приїжджайте і переконайтесь самі.

    «Стренджервіль та його незмінний харизматичний мер завжди ради новим мешканцям і туристам».​

    [​IMG]

    Схвильована Флора зім'яла у вологій долоньці новеньку, смердючу друкарською фарбою брошурку. А хмара? Як бути з тією чортовою тришаровою хмарою, що зі вчорашнього вечора затуляє собою половину неба?

    Як ти могла забути закрити за собою двері, зелена дурепа?

    Сотні років життя пліч-о-пліч та нелегкі долі рідних сестер навчили дівчину, що до розмови з Матір'ю краще вилаяти себе всіма можливими способами. Тоді у тебе з'явиться хоча б примарний шанс уникнути справедливого, але, як правило, жорсткого покарання.

    Особливо, якщо ти наймолодша та найулюбленіша з доньок.​

    [​IMG]

    Та хіба вона могла уявити, що приготувала їй роздратована королева?

    — Ні! Я не хочу, не буду! — Флора волала так, що ризикувала розбудити усіх міцно сплячих у залізобетонних бункерах конспірологів. — Вони огидні!

    Злі непрохані сльози капали на холодну металеву підлогу колишньої лабораторії.

    — Флоро, дитинко, пробач. Тобі здалось, що то було прохання?​

    [​IMG]

    Матір Матерів розправила велетенські пелюстки.

    «Ну всьо, капець», — тільки і встигла подумати про себе дівчина перед тим, як втратити рівновагу і гепнутись на землю.​

    [​IMG]

    — Маму треба слухати, салатику, вона поганого не порадить.

    — Ну-у-у чому?! — хникала знерухомлена Флора, гадаючи, що краще було, як ії брати, залишитись закритою брунькою у сухому ґрунті, аніж мати справу з представниками потворної людської раси. — Чому саме я?!​

    [​IMG]

    — Бо ти найрозумніша за усіх свої сестер, квітонько, — згадуючи, як вона майже не завалила найважливішу для сім'ї місію через незакриті двері, Флора зрозуміла, що Мати налаштована серйозно. — А зараз перестань рюмсати, та уважно прослухай інструкцію, я не буду повторювати двічі.

    Засмучена дівчина стояла у дверях лабораторії, бездумно копирсаючись босими ногами у синьо-фіолетовій рослинності.

    «З хмарою ми розберемось, а ти, мій огірочок, маєш зробити так, щоб майбутнім багатодітним йолопам не було коли згадувати про стренджервільську таємницю. І дивись-но не закохайся, бо я вас знаю».​

    [​IMG]

    «Та яке там кохання, мамо?» — Флора в останнє за сьогодні хлюпнула носом і вирушила приміряти мерзенне людське маскування.​
     
    Последнее редактирование: 18 апр 2020
     
  6. Vaterline

    bathe you in grace
    Vaterline
    Сообщения:
    516
    Симпатии:
    2.790
    Баллы:
    105
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    1.775
    Награды:
    0
    Можно и ни, я секу, но не балакаю:D

    Боже, как я кричала! Вот я понимаю, Флорка влипла так влипла
    Особенно вот с этого момента:D:D:D Тому шо слушать мамку надо, без всяких там. Вот это я понимаю пинок во взрослую жизнь:D:D:D
    И план, какой шикарный план!! Когда у тебя шесть детей мал мала меньше, в самом деле особо по тайным лабораториям не походишь!
    Жду мерзкие человеческие маскировки и будущие плоды нелюбви:heart2::heart2:
     
    Odeyalko и Viburnum нравится это.
     
  7. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Vaterline, о, тим паче буду тоді і з тобою українською :smile:

    І не забувати зачиняти дверей перед виходом з дому. :D

    Мамка поганого не порадить. :spiteful:

    У нас вже мається перший кандидат. Тепер можна плодити тих дітей з чистим сумлінням і без ніяких там зайвих любовей. Ідеально.
     
    Vaterline нравится это.
     
  8. ED_SMITH

    Активист
    ED_SMITH
    Сообщения:
    1.155
    Симпатии:
    3.761
    Баллы:
    180
    Репутация:
    4.966
    Награды:
    3
    А можно ненадо мне на украинском?? Я не хочу позориться хахаххаха :D :D :D ну отвечать буду на русском азаза

    Ну такого я еще не видела и не ожидала! «Ну всьо, капець» - это точно! Но мама и правда лучше знает, правда методы у нее по отношению к своим нашкодившим детям такие жжесткие :cool:

    Я теперь даже не знаю кого ждать в трутнях - заигравшихся в искателей инопланетян мальчишек или серьезных военных дядек, которых нужно срочно отвлечь семейной бытовухой :smoke: Вторые конечно мне больше по душе! АХхахахахаха

    Типичная маман :bugaga:
     
    Odeyalko, ElectroTrish, Viburnum и ещё 1-му нравится это.
     
  9. Oksii

    Продвинутый
    Oksii
    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    1.329
    Баллы:
    70
    Репутация:
    1.902
    Награды:
    0
    Ой, дуже радію що ти повернулась та ще й з такою харизматичною дівчинкою :З

    Не пощастило звісно Флорі стати обраницею для таємних експериментів, але якщо маман знає краще, то значить не без підстав :hihi:
    До того ж, як кажуть, не зарікайся, подивимось як Флора вживатиметься в нову людську подобу, може це не так і огидно :D дуже цікава ідея для конспірації звісно, тож чекатиму перших претендентів)
    ну і до мене мене, з такої нагоди, можеш тут звертатись українською :flower2:
     
    Viburnum нравится это.
     
  10. MiaSanMia

    Активист
    MiaSanMia
    Сообщения:
    1.077
    Симпатии:
    1.525
    Баллы:
    125
    Репутация:
    3.429
    Награды:
    3
    Омг, що коїться! :crazy: Коли побачила поміточку про мову в тайтлі темки, думаю собі - "подожжите, а что так можно было??":D Насправді смілива и супер незвична ідея принести на дару щось написане українською (навіть комент зараз пишу і то незвиклість 999 левела xD) - знаю що у нас тут багато активних форумчан з UA, але енівей - ти першовідкривач! Так що квіточка від мене на честь того і відкриття челенджу власне :flower2:
    Стосовно квіточок бтв - сміялась з цих всіх епітетів, тип "салатику" й таке інше :D
    Передмова весела і інтригуюча, давно подобається твій стиль (коли ще не була активним юзеров в розділі четверки, почитувала одну з твоїх династій втиху, ну і коли чим не зараз виходити з тіні х)) - буду за вами стежити! У мене нема додатку зі Стренджервіллєм, так що очікую тут і в тому плані багато нового побачити, тим цікавіш :cool:

    P.S. Оформлення класне :thumb: Ну і дірка між зубами - вічний ван лав. :D
     
    KarinaKHDS, Odeyalko, Viburnum и ещё 1-му нравится это.
     
  11. Stranger

    волчья луна
    Stranger
    Сообщения:
    5.184
    Симпатии:
    8.235
    Баллы:
    260
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    13.818
    Награды:
    17
    [​IMG]

    Ничего не понятно, но очень интересно, карочи!

    С открытием. Идея клёвая, а я тут буду смотреть картиночки :D
     
    PollySavva, animeshka666, Hikkania и 23 другим нравится это.
     
  12. Arenel

    Blow me to Bermuda!
    Arenel
    Сообщения:
    1.906
    Симпатии:
    1.148
    Баллы:
    135
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    2.159
    Награды:
    4
    Интересный опыт прочтения) Со знанием русского и чешского (и ведьмаком на польском в анамнезе), в принципе, все понятно :D, хоть и смешно местами :smile: Начало - огонь! Мамаша цветок тут посуровее, чем в оригинале, блин) Я так поняла, детки будут не зелененькие? :confused:
     
    Viburnum нравится это.
     
  13. Del

    по разбитым зеркалам
    Del
    Сообщения:
    7.079
    Симпатии:
    17.187
    Баллы:
    355
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    21.702
    Награды:
    9
    Viburnum, ну я ж казала, що на форумi знайдеться вдосталь читачiв, якi розумiють українську! Дуже радiю, що це i справдi так :happy: (А если кто-то не понимает, но очень хочет понять, о чем отчет, вы можете спросить меня, мне несложно помочь с этим)

    З поверненням на Дараciмс, та ще й з такою крутою iдеєю! Нам потрiбно бiльше гарненьких Королев та експериментiв з генетикою! :dining:

    Якби я знала твiй задум детальнiше, я б показала тобi крутi аксесуари для волосся в стилi Квiткової Матерi, але i без них справжнiй лук Флори мене достатньо лякає.... хахахахха Хочу милуватися тiєю красою, що на обкладинцi шапки :crazy:

    Коментуватиму тебе українською пiд настрiй та коли не лiнуватимуся додавати мову до розкладки, але ти вiдповiдай менi так, як тобi зручно :hug:

    Пс:
    Оце так! На той статус, що стоїть в мене зараз, мене надiхнув як раз рядок з її пicнi! Щаслива вiдчути коннект та спiльну хвилю вхахаха

    Чекатиму початку пригод Огiрочка :hihi:
     
    Последнее редактирование: 15 апр 2020
    Viburnum нравится это.
     
  14. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    ED_SMITH, Oksii, MiaSanMia, Stranger, Del, привет-привет, мои дорогие дамы. Я бесконечно благодарна вам за поддержку и за то, что оценили идею. Всегда приятно возвращаться на родной форум и знать, что тебя тут ждут даже с эльфийским. :D

    :D гугл транслейт мені в поміч.

    Від тебе такий компліман чути особливо приємно. Я давно виношувала цю ідею і рада, що можу нарешті клепати безліч дітей без озирань на велике та світле. :spiteful:

    Так тришарова зелена хмара ж в небі висить. Нефіг було так косячити.

    І тих, і іншимх, і можна без хліба. Будем розширювати горизонти. Але красивих та здоровєнних обіцяю обов'язково.

    :D о, так. Нам, мабуть, усім знайома таке формулювання питання.
    ,
    :hug: дякую. Я на цей раз мандражувала як уперше. Ніби до того не була на форумі 5 років.

    Ото точно. Флорка ще матиме змогу у цьому переконатись. Від такої маман не втечеш.

    :hihi2: правильне зауваження. То вона ще просто не знає, як багато усього цікавого люди там собі навигадували.

    Перший вже готов. Треба тільки награти, але я в процесі :smile:

    :heart2: із задоволенням.
    ,
    :D я теж не знала, чи можна, тому поки наважувалась, задовбала Del своїми проханнями: "а уточни ще раз точно можна?"

    У мене не було вибору :D Ну, майже не було. Вдома ми зараз спілкуємось українською, у побуті та по роботі також намагаюсь роботи вибір на користь державної, так що якщо вже занурюватись, то з головою. Хоча писати мені також поки незвично, бо словникового запасу бракує. Буду качати йогу тут разом з вами :smile:

    :hug: Дякую за підтримку, вона для мене дуже важлива.

    Я відриваюсь, як можу. :D Зазвичай так всрато я граю лише для себе, а тут вирішила -- гуляти, так гуляти.

    О, дякую. Дуже приємно чути. Сподіваюсь не втратити його і навіть розвинути в трохи інший, незвичний для мне бік гумору. :bearhug:

    Ну мамцю вбивати ми, як оті шкіряні мішки, звісно не будемо, але щось таки з геймплею я, звичайно, покажу :smile:

    :heart: дякую. Я люблю щось таке яскравеньке і рада до нього повернутись. І ніяких вам драм, фух.

    Я також обожнюю цю детальку, як і капловухість та веснянки. :happy:
    ,
    Орала с картиночки, шо дурная. :D Спасибо, я тут, если шо, тоже могу переводчиком поработать.

    :bearhug: усложнять я не планирую, так что так тоже подойдёт. Рада, что ты тут.
    ,
    О, я рада. Новые языковые горизонты -- это тоже клёво :smile:

    Своё изучение чешского я остановила на А2, но ты права, они очень похожи с украинским, так что тут как-то проще, правда.

    Украинский вообще живой, смешной и всратенький. :D За это я люблю его ещё больше.

    Просто учёные и вояки не смогли раскрыть её потенциал так, как родные дети. :D

    Нет, не будут. Технически Флорка человек. Я решила, что так у новых демиургов пчелят будет больший простор для их дальнейших историй. :smile:
    ,
    І я рада, що твої прогнози справдились. Ти ж мене знаєш, я завжди довго сумніваюсь.

    І я, і я! :happy:

    Це діло я люблю. А найкрутіше, що з Флоркою те все можна прокручувати взагалі без драм і усіляких там серйозних батьківсько-дидячих моментів. Одним словом: рослини. :D

    Дякую, Дашкін. Я щось полінувалась трохи у цьому сенсі, чесно кажучи, бо вже хотілось грати, а не вовтузитись з контентом. Ну вийшло, начебто непогано. Вони і повинні були лякати. Це рослинна експансія, а не жартики якісь. :D

    Нею і будемо. Справжнє своє обличчя Флорка буде показувати у колі люблячої сім'ї. :D

    Домовились. :wink:

    Заполовинили. :bearhug: Я, взагалі-то, Карпу дуже люблю і слухаю давно, але щось забула про неї на декілька років, а тут згадалась. Тим паче тема у нас тут така... Жіноча :smile:

    Вже сідаю щось собі там награвати. Буду намагатись не тягнути задовго.
     
    Odeyalko, Del, MiaSanMia и 2 другим нравится это.
     
  15. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Bondage fairies - Wanna dance?


    Флора Грін* стояла біля порогу яскраво-жовтого будинку*, та скептично посміхалась.

    — Дурна ти, Флорка, — прозвучало з глибин фіолетової бруньки. — Дурна дурнюща.

    — Сам такий, — дівчина показала співрозмовнику язика. — І взагалі: рослинам слово не давали.

    Якби брат міг, зітхнув би настільки голосно, щоб навіть Мати, у глибинах покинутої лабораторії, почула якої він думки особисто про Флору і місію в цілому. Але він не міг, тому довелось обмежитись фіолетовою хмарою спор, випущеній сестрі прямісінько у пихате обличчя.​

    [​IMG]

    — Фу-у-у-у!

    Дівчина закрила рота та носа рукавом строкатої сорочки, та швиденько побігла на заднє подвір'я, подумки пообіцявши помститись кривднику, коли придумає як.

    Що перше треба зробити, коли опиняєшся у новому місті*? Може оформити документи на будинок* чи влаштуватись на роботу*? Ні, це занадто банально і просто. Як щодо того, щоб замовити вулика та годину витріщатись на збентежених бджіл, без кінця відкриваючи і закриваючи кришку?

    — Що ти там робиш, Салатику?

    Від неочікуваності Флора втягнула голову у плечі, не одразу збагнувши, що Мати не може виписати їй трендюлєй на відстані. ​

    [​IMG]

    — Я… Мед… Вони такі кльові, — нерозбірливо бурмотіла собі під ніс присоромлена дівчина. — Пробач.

    — На перший раз пробачаю, — голос Матері пом'якшав. — Але ти маєш пам'ятати для чого тобі надане це тіло і які надії я на нього покладаю.

    Флора мовчки кивнула і через якихось пів години, з невластивим їй завзяттям, намотувала кола по невеликому містечку, ігноруючи здивовані погляди майбутніх колег.

    Чому армія? Бо саме там вона збиралась шукати другого жертву обраного.​

    [​IMG]

    Другого? А куди ж подівався його попередник?

    На звання першого йолопа у всієї Флорчиної родини досить давно мався однозначний кандидат.

    Ервін Прайс, господар лавки з чудернацьким мотлохом та гордий носій друшляка з гірляндами, за свої коротке людське життя встиг задовбати Грінів настільки, що майже кожен з них придумав для нього декілька варіантів тортур.

    Найстрашнішою з них, звісно, стала Флора.

    — Привєтік! — дівчина приставила долоню до скроні та вирівняла сутулі плечі. — Як торгівля?

    Найбільше у житті Ервін ненавидів допитливих незнайомців і військових. Дивна відвідувачка примудрилась поєднати в собі обидва критерії.​

    [​IMG]

    — Дєвушка, вам щось конкретне підказати, — Ервін насупив руді брови. — Чи ви просто побазікати прийшли?

    — Якийсь ти неввічливий, — Флора засмучено зітхнула. — Я у місті новенька, от шукаю з ким би можна було затусити.

    — Затусити? — здавалось би максимально серйозний Ервін став ще серйознішим. — За рогом, — хлопець махнув рукою в протилежну від кіоску сторону — Є бар «8 склянок», там дуже часто "тусуються" ваші колеги.

    — А-а-а-а! Так он чого ти такий напружений, — Флора розтягнула рота у дружній посмішці. — Я не з цих. Точніше не зовсім з них. Мене сюди прислав Мішунокосм, щоб, так би мовити, тримати руку на пульсі.

    Вона підморгнула.

    — Погана ти шпигунка, — скептично підмітив прозорливий Ервін. — Якщо розповідаєш про таке першому зустрічному.

    — А ти не перший, — дівчина нарешті дістала козир з рукава. — Мені тебе Клод "НЛО" рекомендував.​

    [​IMG]

    Вони проговорили майже до вечора і Флорі все-таки вдалось знизити градус підозрілості хлопця щодо себе. Чи їй просто хотілось в це вірити.

    «Краще б спори йому у мордяку жбурнула», — думала втомлена теоріями змови зелена шпигунка, продовжуючи м'яко тиснути на по-баранячі упертого співрозмовника.​

    [​IMG]

    — З лабораторією тією точно все ок, сама перевіряла, — для переконливості Флора тицьнула себе пальцем у груди. — Думаю, основні проєкти вони розробляють в Оазі, а сюди мотлох всілякий скидують, типу тарілок та клятих гномів, щоб увагу нашу відволікти.

    — Якщо ти права, то все збігається, — Ервін почухав носа. — Але знаєш чого я ніяк не второпаю? Як у тебе вийшло отримати всю цю інформацію і повернутись звідтіля цілою та неушкодженою?

    — А це вже, мій допитливий друже, — дівчина послала Ервіну повітряний поцілуй. — Жіночі хитрощі.

    Після чого скептично налаштований конспіролог зашарівся, як школяр, і каверзних питань більше не задавав.​

    ***

    Ще з п'ятого класу рудий та носатий Ервін зрозумів, що має обрати між популярністю у дівчат і правдою про рідне містечко, де колись при загадкових обставинах зникли його батьки.

    Він обрав правду і до зустрічі з по-справжньому дивакуватою Флорою, жодного разу не пожалкував про свій вибір.

    За три місяці знайомства головний конспіролог Стренджервіля прикипів до зеленоволосої халепи настільки, що заради зустрічей з нею систематично пропускав надважливі радіоефіри колег. Але найстрашнішим було навіть не це.​

    [​IMG]

    А те, що його подруга мала величезні — навіть більші, ніж у соціально неадаптованого Ервіна — проблеми з емоційним інтелектом.

    Хлопець міг поклястись на конспірологічному кодексі, що п'ять хвилин тому Флора фліртувала з ним, як навіжена, пускаючи у хід всю чарівність на яку була здатна. А от її вже за вуха не відтягти від звичайнісінького дартсу.

    — Клята дошка! — лаялась вона, ігноруючи притихлого за спиною Ервіна. — Нічого, я тобі покажу, хто з нас тут мамка!

    «Як твої справи, Салатику?»

    Через секунду Флора впустила дротик і повернулась до хлопця з занадто широкою посмішкою.

    — Загралась, — вона розвела руками. — Вибач.

    Ервіну здалось, що в очах подруги він побачив розпач і страх.​

    [​IMG]

    ***

    «Ну хіба вона була винувата у тому, що до людських чоловіків не видавали інструкцію зі зваблення? Матері легко говорити, вона ж бо така красуня».

    Флора скептично оглядала себе у дзеркалі. Може, вони з сестрами спроєктувати занадто потворну оболонку?

    З Ервіном було… нудно? Та нє. Бувало, звісно, але по своїм армійським колегам Флора зрозуміла, що рудий був не найнуднішим з людиськ.​

    [​IMG]

    Частіше за все поряд з ним було ніяково. От що робити з мужиком, який тобі навіть руку на колєнку не кладе? Брати ініціативу на себе? Але ж тоді він, скоріш за все, злякається і накиває п'ятами, а відповідати за все їй…

    От і доводилось дивитись космічні бойовики, жуючи холодні бургери із місцевого кафе, у надії на магнітні бурі, що змусять конспіролога зробити перший крок.

    Місія затягувалась та взагалі ризикувала накритися мідним тазом разом зі Флоркою та її надіями на похвалу Матері, коли зелену осінило: настав час давити на жалість.​

    [​IMG]

    У цьому мистецтві Флора, як найменша з дітей, досягла справжньої майстерності.

    «Я бідна-нещасна, до верхніх полиць на кухні не дотягуюсь, темряви боюсь, минулого вівторка бачила біля будинку дивне світло, наче від тарілки… Здається в моєму холодильнику прослушка, а в душі камера...»​

    [​IMG]

    Останній аргумент справив на Ервіна* потрібне враження і він погодився стати сусідом* подруги на час поки вона працює на базі.

    А далі все пішло, як по маслу. Підступна Флора мала цілком виправданий привид розсікати перед хлопцем в обтягуючих лосинах та коротких топіках. А шо таке? У неї ж бо тренування.​

    [​IMG]

    І пофіг, що дикі первинні танці не мали нічого спільного зі звабленням, головне — удавати, що у тебе є план та тягнути час. Якось воно розрулиться. Він же не залізний. ​

    ***

    Він, дійсно, був не залізним. Особливо добре Ервін відчував це, коли зеленоволоса по всілякім цілковито безглуздим приводам заманювала його у рожево-бірюзову спальню.

    Матір'ю клянусь, тут був отакезний жук, — дівчина показувала руками розмір середньостатистичного кота, та кидалась міцно обіймати рудого конспіролога. — Не інакше, як на базі знов тарганів радіацією травлять. Дякую, ти мій герой!

    Якому чоловіку не хочеться хоча б іноді бути героєм для беззахисної дівчини, навіть якщо насправді ще не ясно, кого від кого треба рятувати?​

    [​IMG]

    Флора була дивна. Часом навіть занадто, наче з іншої планети. Але якщо спочатку Ервіна це насторожувало і навіть лякало, то з того моменту, як вони почали ділити один будинок на двох, він самостійно знаходив виправдання всім її дивацтвам.

    Не їсть овочі, фрукти та зелень? Звичайна звичка дитини з родини, де батьки не готували їжу самостійно, а лише замовляли з фастфудів.

    Балакає сама з собою? Та то вона так упорядковує думки.

    Може годинами киснути у ванні та випиває по 4 літри води за день? У засушливому кліматі Стренджервілю то не така вже і дивина.

    Ервін Прайс закохався.​

    [​IMG]

    А Флора Грін нарешті могла похизуватись першою перемогою перед скептично налаштованою родиною.

    Проте вирішила почекати, поки лікар не констатує те, що всередині неї зростає маленька рослина людина.​

    [​IMG]

    ***

    Ервін з точністю до години міг назвати час, коли його життя змінилось остаточно і незворотньо.

    Здається, він якраз дивився по тєліку документалку про коров'ячу рослину та нелегальне використання її соку в акушерстві, коли поряд з ним на диван плюхнулась задоволена Флора.

    — Чьо дивишся? О, дєті, круто! — вона зручніше вмостилась поряд з хлопцем. — А шо тут будуть показувати, як люди народжують, та?

    — Мабуть, — Ервін звикло пропустив повз вуха репліку про людей. — Та взагалі тут не про це.

    — Жаль, — Флора одразу втратила інтерес до передачі. — Нам би згодилось, папка.

    На секунду хлопцю здалось, що він втратив здатність говорити. До чого, до чого, а до дитини вони були не готові.

    Але він швидко змінив свою думку, дивлячись на те, яке щастя випромінює Флора.

    — Ото мамка зрадіє, — тішилась вона. — Круто б одразу трьох чи навіть п'ятьох!​

    [​IMG]

    — Та куди нам? — бідкався збентежений новиною Ервін. — Я ж тобі навіть пропозицію не зробив?

    — Яку? — Флора заправила пасмо яскраво-зеленого волосся за відстовбурчене вухо. — Це якійсь сюрприз?

    — Руки — хлопець потупив очі. — І серця...

    — Фу! — Флора зморщила кирпатого носа. — Навіщо? Залиш собі.

    Того вечора ображений у кращих почуттях конспіролог ночував у друга.

    А Флора, з такої нагоди, вирішила відвідати майбутню бабусю та заодно дізнатись, навіщо людиська віддають одне одному кінцівки й внутрішні органи.​

    [​IMG]

    ***

    Спочатку час вагітності здавався Флорці найкращім у її людському житті. Чому? По-перше, пузо слугувало легальним приводом відкосити від нудної роботи.

    «Товариш майор, можна я піду додому? Живіт...»​

    [​IMG]

    По-друге, дозволяло відправити майбутнього батька туди, де він не матиме часу думати ні про що, окрім того, як з гівна та палок зібрати модель Сонячної системи та наукову роботу*.​

    [​IMG]

    Сам "перспективний вчений", звісно, вважав, що таким чином наближається до розгадування таємниць Всесвіту. Але його недружина знала, що нема нічого віддаленішого від науки, ніж робота у лабораторії* пліч-о-пліч зі старими зараженими маразматиками.​

    [​IMG]

    Дома ж, можна було без кінця і краю виносити рудому мозок капризами на кшталт: ти занадто голосно плямкаєш, моргаєш і взагалі дихаєш.

    Не хочу хот-дог! Хочу сала з шоколадом та імбирного пива. Не можна пива? Ти вважаєш, що я погана мати, та?!​

    [​IMG]

    І так по колу. Не те щоб Флорці сильно подобалось знущатись з безпородного Ервіна, але ж треба було якось відволікати себе від думки, що більшість часу їй доведеться вагітніти, народжувати та підтирати шмарклі.​

    [​IMG]

    До того ж, хотілось хоч трохи помститись Прайсу за те, що на його зваблення у неї пішло так багато сил часу та нервів.

    Зелена розважалась, як могла до тих пір, поки не вирішила, що у її стану мається ще одна важлива перевага: можливість показати язика старшим сестрам.​

    ***

    Нарциса Грін була найстаршою найвинахідливішою та найзлішою з сестер Флори. Руда повненька Роза навпаки: намагалась дружити з молодшою і навіть давала їй корисні поради. Звісно, коли Флора була готова до них дослухатись. Ніколи.

    [​IMG]

    Важко сказати, що того чортового вечора перемикнуло у голові майбутньої матері, але вона вирішала, що краще місце зустрічі для жінки з величеньким пузом та її родини — спортзал.

    — Флорка, тобі ніхто не казав, що ти дурна? — Нарциса сипло сміялась, підіймаючи ногами чималеньку вагу на новенькому тренажері. — Так облажатись могла тіки ти.

    — Дівчата…, — Роза намагалась вгамувати сестер та уникнути зайвого галасу у публічному місці. — Може, не будемо? Флоро, а ти не можеш якось натякнути своєму конспірологу, що йому треба звільнитись?

    — А нашо? Я взагалі не розумію, чьо ви кіпішуєте?

    — Як це чому? — Роза виглядала розчарованою. — Справді не розумієш? — сестра тяжко зітхнула. — А якщо його переведуть до іншого місця, де Мама не має влади?

    — Ну, переведуть і що? Розка, у нього скоро буде шість дітей і зникла дружина...​

    [​IMG]

    — Ой, божечки, я щас помру, — Нарциса давались гоготом. — Зникла? Ти серйозно? Може, ще викрадення НЛО ініціюєш, щоб він точно ніколи не вгамувався?

    Насправді щось таке Флора і планувала, тому одразу не знайшлась, що відповісти сестрі. Втім, через пів години нічого не змінилось і виправдання звучали так само непереконливою.

    — От правильно кажуть, що нема супротивника страшніше, ніж союзник ідіот.

    Того вечора на даху хмарочоса дівчина мала що слухати про себе, свій чудовий план та інтелектуальні здібності в цілому.​

    [​IMG]

    Так сильно молодша Грін не червоніла з часу, як забула закрити двері маминої лабораторії.​

    ***

    Попри сподівання Флори, у питаннях кар'єри Ервін пробудив свого внутрішнього барана і залишався непохитним, не дивлячись на маніпуляції та істерики.

    — Я піклуюсь про тебе і дитину і тому… — намагався пояснити свою позицію хлопець.

    — Ну і живи тоді у своїй лабораторії, а ми впораємось без тебе, — ультиматувала вона, але виганяти Прайса не квапилась.

    Натомість, назло йому, у день пологів вирушила до лікарні самостійно.

    Хто ж знав, що те таке пекло?​

    [​IMG]

    — Більше ніколи не буду народжувати, — ділилась вона враженнями з крихітною Цитворою*. — Н.і.к.о.л.и.

    — Поздоровляю, Салатику. Ти тепер мама, — пролунало у голові. — Залишилось ще 59.

    — Блін...​




    Для удобства модератора, всю техническую часть из отчёта я буду дубливать сюда на русском языке.

    Переезд и начало

    [​IMG]

    Дом

    [​IMG]

    Флора в начале

    [​IMG]

    Карьера Флора

    [​IMG]

    Переезд Эрвин

    [​IMG]

    Карьера Эрвин

    [​IMG]

    Эрвин панельки при переезде

    [​IMG]

    Флора к концу отчёта

    [​IMG]

    Дом и бюджет к концу отчёта

    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 18 апр 2020
     
  16. Vaterline

    bathe you in grace
    Vaterline
    Сообщения:
    516
    Симпатии:
    2.790
    Баллы:
    105
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    1.775
    Награды:
    0
    Ой, я не могу, вот это я понимаю стартанули :bugaga:
    Где-то здесь я умерла и воскресла:D:D:D раз пять!
    Шел бы ты лучше тусить с военными, Эрвин, глядишь не нарвался бы:bugaga:
    Аааааа! Зо що, Флорка, он мог и удар словить и всьо, досвидос папка первого эээ первой рассады:D:D
    Я бы уже здесь кончилась:LOL::LOL: Окстись, Флорка, лучше дольше, но проще!!1
    Я тоже ахахахаха, сеструни у неё пипец конечно, усе как в жизни. Народная давня забава: посмотреть как младший творит какую-то дичь и поугорать:D
    !! рили:D
    Поздравляю ахахаххаха, не знаю кого, правда, наверное Маму:D:D
    Вообще мне немножко жаль порядочного Эрвина, як он потом буде с этой толпой маленьких жить, это же буквально будут цветы жизни на могиле родителей:D:D:D
     
    Последнее редактирование: 18 апр 2020
     
  17. orsola

    время гореть
    orsola
    Сообщения:
    3.557
    Симпатии:
    10.754
    Баллы:
    275
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.526
    Награды:
    8
    Ну, лучше поздно, чем никогда, да? С открытием новой темы :flower2:
    Не обессудьте, но писать я только по-русски умею :pardon:Знатно я прооралась, конечно, особенно от Флоры в чудо-шапке:DНо очень рада за Эрвина. Всегда он мне нравился, нетипичный, ни симпатичный. Хорошо, что кто-то решил с его генетикой поиграть)
    Да ниче подобного! Кто бы вообще, увидев Флору, подумал, что она тайный агент? :hihi:
    :LOL::LOL::LOL::LOL:
    Да уж, и правда, мастер на жалость давить
    Хотя, может, с Эрвином так и надо: чтобы прямо и в лоб, а то по-другому до него и не дойдёт
    :LOL::LOL::LOL:
    Ну блин, ну она как из анекдота какого-то
    Да уж, пять младенцев сразу - ещё б не круто!:nuts: Тут с одним попробуй кукухой не поехать
    А почему 99? :dontknow2:Там же вроде по правилам 60 детей надо
     
     
  18. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Vaterline, orsola, приветствую вас, милые дамы. :flower2: Рада, что начало Флоркеных приключений вам зашло.

    А теперь немножко ответов:
    :D А що з нього взяти? Хороший ж хлопець.

    І не кажи. Взагалі було б краще, напевно, з тещою зустрітись, ніж з Флоркою.

    :D вона про таке не думає. Воно ж трохи тупеньке.

    :D І про таке також. Взагалі-то мені б навіть цікаво було б з трійнею помучатись, але вона у мене лише у вільній грі один раз трапилась, так що я не сильно на то надіюсь.

    Критичний рослинний реалізм, так би мовити.

    Обожнювала таким займатись. :D

    Моя улюблена фраза з роботи. Якаж вона все-таки правдива.

    Маму, маму. Більш радіти тут нікому. Ну, і деміургів, мабуть, також, якщо їм знадобиться уся та краса.

    Мені також, чесно кажучи. :frown: А з іншого боку, може, вони від нього більше візмуть, ніж від Флори. Хто зна? :smile: Дякую, що зазирнула та поділилась враженнями. :bearhug:
    и
    Привет-привет! Рада видеть. :hi:

    Ничего страшного :smile: Я спокойно могу отвечать на русском. Это не проблема от слова совсем.

    Я уже давно заглядывалась на всякие всратые штуки из аксессуаров в 4-ке, в том числе и на шапки эти, но всё не могла решить кому же их присобачить. А тут Флорка и Эрвин. Идеально подошли :smile:

    Мне тоже. Del как-то уже пробовала играть с его генетикой и получилось интересно. Я его себе сразу после выхода набора присмотрела, но берегла для чего-то особенного :smile: Посмотрим, как замиксуется.

    :D Особенно с её умением ляпать всё подряд.

    Я думаю, надо было брать инициативу в свои руки, а то он её немного побаивался. Но перед этим закрыть все двери и окна.

    :D Недорозумение.

    Мне кажется, 4-ка такого не умеет. У меня максимум тройня один раз была. Но было бы интересно.

    Мой косяк. Будем считать, что мама хотела больше. :D

    Спасибо, что заглянула. :hug:
     
    Vaterline нравится это.
     
  19. Del

    по разбитым зеркалам
    Del
    Сообщения:
    7.079
    Симпатии:
    17.187
    Баллы:
    355
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    21.702
    Награды:
    9
    Шучу, я заценила фишку, мне нравится :D Живенько и забавно звучит!

    Ой, какая смешная Флора! :bugaga: Рассекать в блестящих лосинках по военному городку - это просто 10/10, продолжайте :D Не ожидала, что вы устроитесь именно в такую суровую карьеру, и теперь еще больше заинтригована тем, кто же у вас следующий трутень. Ну с первым-то все понятно, как его можно не взять :heart2:

    Эрвин покорил и меня, так что я рада видеть его в еще одной забавной темке :heart: Заценила органичную смену имиджа и свитерок с нлошками. А так же социальную неадаптированность и предысторию с пропавшими родителями. Блин, Эрвина даже жалко, если честно! Когда Флора с сестрами обсуждали, что он кинется искать пропавшую жену, я подумала, что это реально в его духе...........

    В связи с чем вопрос - ты ж не собираешься покидать Стрейнджервиль или все-таки будешь ездить в другие городки?

    А еще интересно, ты добавляла тоддлерам перекраски волос, чтобы детки наследовали зеленый цвет матери? :smile: Кто-то больше овощ, кто-то меньше :D

    Мне нравится, что у Флоры братья - это цветы, а сестры имеют возможность получить человеческое тело. Прикольный ход и в чем-то даже очень логичный))

    Поздравляю вас с Цитворой - такое красивое слово! Влюблена в него еще с ника Риты :hihi: :heart2: Все будут детки названы как цветуньки, да?
     
    Viburnum нравится это.
     
  20. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Взагалі-то я не планувала тут суржиком захоплюватись, але чомусь так сталося, що Флорчін голос у мене в голові звучить саме так.

    Досить з нас конфліктів та драм. Цього добра зараз і у реалі вистачає. Будемо відриватись з моїм другосортним почуттям гумору. :D

    Та лосини -- то лише початок :D

    Не повіриш, я сама ще не в курсах. Є тіки канва персонажу, але до початку другого вулика я його точно зліплю.

    Можна сказати, що Ервін і його цікава зовнішність мене і надихнули відкрити саме королеву. Тож то не він для Флорки був знайдений, а Флорка була зроблена під нього.

    Люблю такі штуки. Коли граю для себе, вони у мене майже завжди якось яскраво і безглуздо вдягені.

    Мені також. :frown: Але подивимось, як воно ще складеться взагалі.

    Так. Хоч би Флорці вистачило мізків не утнути щось таке. Хоча, мізки і Флорка -- то складно.

    Взагалі-то, збиралась, бо містечко занадто мале. Але ми завжди будемо до нього повертатись, бо основні події будуть сконцетровані тут.

    Нє. А вони так хіба не наслідуються у підлітковому віці?

    О, я рада, що ідея зайшла. Треба ж було кудись ці рослини присобачити.

    Мені теж, враховуючи, що у нас тут челендж про підступних жінок.

    Я також :heart: Сумую. Вона, доречі, цікавенька вийшла, але покажу вже усіх в кінці.

    Я буду намагатись триматись цієї ідеї. :smile:

    Дякую, що зазирнула та поділилась враженнями, рідна.
     
    Del нравится это.
     
  21. Oksii

    Продвинутый
    Oksii
    Сообщения:
    426
    Симпатии:
    1.329
    Баллы:
    70
    Репутация:
    1.902
    Награды:
    0
    Привітоси :flower:
    Так сміюся з наївної Флори та її методів зваблення, та ще й досить вдалих, незважаючи на специфічний вигляд та характер, як для такої серйозної обстановки. :hihi:
    Було ще так кумедно, коли Матуся нагадувала Квітоньці про завдання, кожного разу як та, занадто захоплювалася людськими розвагами. Щоб вона без неї робила, бо робота ж не стоїть на місці)). З первістком вас. :З
    Перший претендент, а точніше Ервін - дуже милий та дотепний і захоплення його досить зрозуміле, зважаючи на загадкове минуле. Хороший же хлопець. :heart2: Тому сподіваюсь все в нього складеться більш менш позитивно, а поки хай вчиться з Флоркою няньчити дітей, бо судячи з усього, вони до такого були не готові.:hihi:

    Сестри чарівні. Не втрачають нагоди покепкувати з сестри, як справжні рідненькі родички :D
    Та мені теж цікаво як там успіхи в Салатика, тому чекатиму новин.:smile:
     
    Viburnum нравится это.
     
  22. Viburnum

    лет ми спик фром май харт
    Viburnum
    Сообщения:
    2.051
    Симпатии:
    2.518
    Баллы:
    160
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    6.399
    Награды:
    6
    Oksii, привіт-привіт! :hug: Рада, що Флорчіні походеньки тебе смішать.
    То їй ще з Ервіном поталанило. Він хоч і трохи побоювався своєї нової подружки, був хоч трохи на неї схожим. Далі буде складніше.

    Без цього ніяк. А то Флорку від тих бджіл за вуха не відтягнути. :D

    Дякую. Цитвора, доречі, вийшла досить цікавою, але покажу їх всіх вже разом.

    Він бубочка. Я буду намагатись придумати для нього якійсь добрий фінал.

    Доведеться попотіти, щоб вивести то все у позитив, але я буду намагатись, бо руденький мені дуже подобається.

    Ой, як не готові... Флорка ще не розуміє як то.

    :D Трохи критичного реалізму.

    :bearhug: швидкого оновлення не обіцяю, бо мне тут трохи накрило, але тиждень я вже награла.
     
    Oksii нравится это.
     
  23. KarinaKHDS

    Дуреха
    KarinaKHDS
    Сообщения:
    200
    Симпатии:
    181
    Баллы:
    20
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    546
    Награды:
    5
    Не знаю куди я дивилась взагалі, але тільки зараз побачила цю тему і така "ааааааа! мені не здалось? українською??"
    Я приблизно рік тому почала говорити в повсякденному житті українською в зв'язку з переїздом у Карпати (робота і все таке), до того лише російською спілкувалась, але тепер помічаю що мені все легше і комфортніше говорити саме так.

    І я навіть передати не можу словами своє здивування і задоволення коли почала читати це все, тому що я ніби то розважаюсь і відпочиваю, а ніби-то читаю українською і вдосконалюю знання (книжки мені поки що легше російською, тому цей вулик буде своєрідною заміною)

    Я закохалась у Флору. Дуже подобається як ти задіяла "Матір Матерів" і пояснила чому Флора майже безсмертна по довжині життя та має народити 60 дітей.
    Її легкий характер і почуття гумору захоплює, а стосунки з Ервіном змушують посміхатись кожну секунду. Перший звіт можна розібрати на цитати, але це вже зробили і без мене в коментарях вище. Круто! З нетерпінням буду чекати кожну новину від Флорки.
     
    Ёжик в тумане и Viburnum нравится это.
     
  24. manjaf

    Я туть.
    manjaf
    Сообщения:
    9.474
    Симпатии:
    8.563
    Баллы:
    300
    Пол:
    Женский
    Репутация:
    8.230
    Награды:
    13
    Закрыто по просьбе автора.
     
     
Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей